به روزترین اخبار فناوری

صدای وب
کارهای من
آخرین نظرات

۳ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

همان طور که می دانید اپل سرانجام امسال از دو نسخه آیفون نسل ششم رونمایی به عمل آورد. این دو آیفون جدید خیلی زود توانست در همان مراسم رونمایی علاقه مندان و مخالفان خود را به دست آورد!

 iphone-6-plus

عده ای آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس را تحسین کرده و عده ای نیز مخالف طراحی این دو دیوایس بودند. گویا حواشی پیرامون این دو دیوایس نوظهور اپلی تمامی ندارد، چرا که به محض قرار گرفتن این دیوایس ها در دست خریداران واکنش های مثبت و منفی بسیاری از آن ها در پایگاه های مجازی نقل می شود.

یکی از عجیب ترین واکنش ها به آیفون ۶ پلاس توسط فردی صورت گرفت که ادعای بسیار عجیبی دارد! این فرد مدعی شده است که، در طول روز آیفون ۶ پلاس خود را در جیب جلویی شلوار خود قرار داده و به اموری مانند رانندگی، نشستن روی صندلی و … پرداخته است.

iphone-6-plus

انتهای روز آیفون ۶ پلاس خود را از جیب بیرون آورده و روی میز قرار داده است. نور خورشید روی بدنه آن انعکاس نموده و چشمان وی در عین ناباوری خمیدگی بدنه آیفون ۶ پلاس را نظاره کرده است!

iphone-6-plus

به نظر می رسد با توجه به نمونه های مشابه این مشکل، پیکان نخست انتقادات به سمت جنس بدنه آیفون ۶ پلاس باشد، چرا که قسمت تغییر حجم صدا قسمتی است که قامت آیفون ۶ پلاس از آن جا خم می شود! تا به این جا دلیل محکمی در رابطه با این مشکل عجیب در بدنه آیفون ۶ پلاس منتشر نشده است اما وجود آلومینیوم بیشتر در بدنه این دیوایس نسبت به مدل های پیشین، می تواند یکی از دلایل بروز چنین مشکلی باشد.

  • ۰
  • ۰


lg_g_pro_2_white

ال‌جی اولین فبلت رسمی امسال خود را در ماه فوریه گذشته با نام LG G Pro2 معرفی کرد و به‌احتمال بسیار زیاد سری بعد این فبلت نیز در زمانی مشابه و در سال آینده معرفی خواهد شد. اگر گزارش‌های رسیده از کره درست باشند، نسل سوم G Pro از چیپ پردازشی ساخت خود ال‌جی بهره خواهد برد که از مدت‌ها پیش شایعه استفاده از آن را حتی در پرچمدار حال حاضر این شرکت یعنی LG G3 می‌شنیدیم ولی تاکنون ال‌جی ریسک استفاده از آن را قبول نکرده است. تا به امروز تقریبا همه تلفن‌های هوشمند ال‌جی با چیپ ساخت کوآلکام به بازار عرضه شده است.

تلفنی که به تازگی شایعاتی را در مورد آن شنیده بودیم، با کد LG-F490L مظنون بعدی ماست که گفته می‌شود همان G Pro سوم است و ال‌جی در حال تست چیپ مخصوص خود بر روی آن است. البته هنوز هیچ خبر تاییدشده‌ای وجود ندارد که این ادعا را ثابت کند اما با توجه به نزدیک شدن به زمان معرفی فبلت آینده، احتمال این اتفاق نیز چندان کم نیست.

تنها چند ماه با زمان معرفی G Pro 3 فاصله داریم و به‌احتمال زیاد در طی ماه‌های آتی اطلاعات بیشتری از آن به دست خواهیم آورد.

  • ۰
  • ۰

 فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: در عصر کنونی که به عصر ارتباطات موسوم است، استفاده از فناوری‌های ارتباطی نظیر فیس‌بوک، وایبر و واتس‌آپ اجتناب ناپذیر است.

n00032578-b

سردار اسماعیل احمدی مقدم اظهار کرد: در ارتباط با استفاده از این فناوری‌ها می‌بایست نظارت و مراقبت از سوی ارگان‌های ذیربط صورت گیرد؛ در صورت استفاده نادرست و مضر از آنها، زیان‌هایی بیشتر از مزایای این فناوری ها حاصل خواهد شد.

به عقیده وی در صورتی که شورای عالی فضای مجازی فعالیت خود را روی نحوه استفاده کاربران از فناوری‌های ارتباطی متمرکز کند، به نتیجه مطلوب‌تری خواهد رسید.